21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Перевізники Житомира також вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках

Перевізники Житомира також вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках

  • 18 лютого, 2011 15:00
  • 2299
Як повідомляв «Журнал Житомира», незабаром в обласному центрі виростуть ціни на проїзд в міському електротранспорті - до 1,5 грн.

Зараз це питання проходить процедуру узгоджень, кінцевим моментом стане прийняття відповідного рішення виконкому міськради Житомира.

- Відповідні документи були вже надані в Мінекономіки, МінЖКГ та інші установи для узгодження вартості проїзду в рухомому складі Житомирського ТТУ. Ми плануємо, що відповідні висновки будуть надані вже до кінця цього місяця - повідомив заступник міського голови Іван Зайнчковський.

Він додав, що приватні перевізники Житомира також звернулися в міськраду з вимогою підвищити тарифи на проїзд у маршрутних автобусах. Але поки що не представили для цього документального обгрунтування.

На думку Івана Зайнчковського, рішення про підвищення цін на проїзд у різних видах громадського транспорту слід приймати одночасно. А сам процес підвищення цін на проїзд у транспорті - невідворотний, оскільки пов'язаний із зростанням вартості енергоносіїв і комплектуючих.

Так, зростання цін на проїзд вже відбувся в деяких містах України: наприклад, у Києві та Кривому Розі.

Нагадаємо, вартість проїзду в трамваях і тролейбусах Житомира сьогодні складає 1 грн. Ціна квитка в маршрутному автобусі дорівнює 1,5 грн.
Поділитись

Новини по темі: