24 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Здоров'я
  • У Житомирі стартує курс іпотерапії для діток з інвалідністю: реабілітацію компенсує міська рада

У Житомирі стартує курс іпотерапії для діток з інвалідністю: реабілітацію компенсує міська рада

  • Фото: ЖМР
  • 9 квітня, 2024 15:07

Родини дітей з інвалідністю Житомирської громади можуть отримати матеріальну допомогу на проходження курсу реабілітаційної верхової їзди.

Про це 9 квітня повідомила Житомирська міська рада.

"Батьки, чиї діти потребують послуги оздоровчої їзди відповідно до індивідуальної програми реабілітації, можуть звернутися до ГО «Берегиня Полісся» та узгодити питання реабілітації верховою їздою. Адреса організації — вул. Корольова, 39, м. Житомир", - йдеться в повідомленні.

На цю соціальну послугу можна отримати матеріальну допомогу — 4500 тис. грн за 10 пройдених занять. Фінансування послуги іпотерапії надається у вигляді матеріальної допомоги один раз на рік одному з батьків або опікунів дитини з інвалідністю (рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 05.05.2021 № 452).

Для цього до департаменту соціальної політики міської ради необхідно подати відповідний перелік документів.

Із запитаннями звертайтесь за адресою: площа Польова, 8, каб. 104, 106.

Понеділок ‒ п’ятниця з 08:30 до 17:30 (обідня перерва — 13:00 - 14:00).

"У департаменті повідомляють, що станом на 01.04.2024 надійшло 4 заяви на отримання адресної матеріальної допомоги на послуги іпотерапії. Минулого року 18 дітей скористалися такими послугами. Між Житомирською міською радою та ГО «Берегиня Полісся» затверджено меморандум про організацію надання послуг іпотерапії (реабілітаційної верхової їзди)", - зазначають в міськраді.

Детальніше про єдиний в Житомирській області центр іпотерапії, де психологічна та фізична реабілітація проводиться за допомогою коней Журнал Житомира писав раніше.

Поділитись

Новини по темі: