14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Здоров'я
  • Благодійники передали житомирській дитячій лікарні діагностичне обладнання

Благодійники передали житомирській дитячій лікарні діагностичне обладнання

  • Фото: ЖМР
  • 10 липня, 2024 15:07

ГО «Залізна країна» спільно з благодійною організацією «Athletes for Ukraine» передали ультразвукове обладнання міській дитячій лікарні.

Про це інформує Житомирська міська рада.

«УЗД апарат швидко та безпечно діагностує різноманітні захворювання, що особливо важливо для маленьких пацієнтів. За допомогою цього обладнання ми зможемо отримати точну інформацію про стан внутрішніх органів, виявити можливі патології на ранніх стадіях та забезпечити ефективне лікування», — говорить завідувач відділення функціональної діагностики дитячої лікарні Олександр Бенедь.

Представники ГО «Залізна країна» та «Athletes for Ukraine» зазначили, що ця ініціатива — є частиною їхньої спільної місії.

"Ми завжди прагнемо допомагати тим, хто цього потребує. Співпраця з «Athletes for Ukraine» дає нам можливість об'єднувати зусилля і робити значні кроки для поліпшення життя людей. Ми вдячні всім, хто підтримує наші проєкти, і робить свій внесок у розвиток медичної сфери", — зазначила Юля Єлістратова, багаторазова володарка кубків світу та Європи з триатлону та представник організації «Athletes for Ukraine» в Україні.

«Відтепер ультразвуковий апарат працюватиме в інфекційному відділенні лікарні», — каже заступник медичного директора дитячої лікарні, Світлана Довгаль.

ГО «Залізна країна» та «Athletes for Ukraine» планують і надалі підтримувати соціальні, медичні та спортивні проєкти у нашому регіоні. Подібні проєкти є пріоритетними, адже здоров'я дітей, молоді — це інвестиція в майбутнє нації, кажуть благодійники.

Поділитись

Новини по темі: