30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • У Житомирі офіційно відкрили Центр життєстійкості

У Житомирі офіційно відкрили Центр життєстійкості

  • Фото: Житомирська обласна рада
  • 15 травня, 2024 20:04

Заклад створено Благодійним фондом BGV у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, а також за підтримки Житомирської міської ради та Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Центр життєстійкості — це безбарʼєрний простір, де кожен житель громади, незалежно від соціального статусу, статі та віку, може безоплатно отримати фахову допомогу та підтримку. 

Наприклад: впоратися із тривожними думками й станами, скласти резюме та підготуватися до співбесіди, пережити втрату, знайти ресурси й заняття для емоційного та фізичного відновлення. У закладі працюють дипломовані досвідчені психологи та соціальні працівники, які мають потрібні професійні навички. Під час першої консультації працівники проводять опитування, аби визначити першочергові потреби людини, що звернулася за допомогою. Після чого, за його результатами складають індивідуальний план підтримки.

"Під час війни 52% українців потребують психосоціальної підтримки. Тож наш фонд вирішив реалізувати проєкт Центру життєстійкості. Ми облаштували інклюзивний простір, включно із санвузлом, аби люди з інвалідністю, зокрема й ті, які пересуваються на колісних кріслах, мали безбарʼєрний доступ та безперешкодно пересувалися закладом. У нас також є окрема зона і для дітей із настільними іграми та книгами, аби вони не нудьгували, поки батьки розмовляють із фахівцями. До кінця року ми плануємо надати допомогу 3 900 особам", — розповіла директорка Фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

Центри життєстійкості з 1 травня 2024 року запрацювали у 22 областях України. Наразі на Житомирщині вже діють чотири таких заклади.

Центри життєстійкості ініційовані Мінсоцполітики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської.

Контакти Центру:
Телефон: + 38 (067) 800 80 81
E-mail: center.zhytomyr@bgvfund.org
Адреса: Польовий майдан, 8, Житомир, Житомирська область, 10002

Поділитись

Новини по темі: