3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • «Ми перетворюємося на бухгалтерію»: мер Житомира прокоментував рішення щодо вилучення «військового» ПДФО

«Ми перетворюємося на бухгалтерію»: мер Житомира прокоментував рішення щодо вилучення «військового» ПДФО

  • Фото: скриншот з відео
  • 8 листопада, 2023 16:58

8 листопада Верховна Рада ухвалила законопроєкт про вилучення з місцевих бюджетів надходжень від податку на доходи фізичних осіб, одержані військовослужбовцями, поліцією й особами рядового і начальницького складу. 

Міський голова Житомира прокоментував це рішення. У своєму зверненні Сергій Сухомлин заявив, що для бюджету Житомира це велика втрата. 

"В країні йде війна і тому такі рішення теж мають право на життя. Я не хочу нікого ні в чому звинувачувати. Таке рішення прийнято. Незрозуміло як буде з наступним: і до війни в нас було військових частин, поліція, СБУ і багато різних служб, які сплачували ПДФО в місцевий бюджет. І хочу нагадати, що у військових є діти. Дитина одна в садочку десь 32 тисячі міського бюджету на рік. І як ми будемо це перекривати — це вже питання, яке нам разом з депутатами потрібно буде вирішити. Я думаю, що якось виживемо. Фактично ми перетворюємося на бухгалтерію по видачі зарплат, сплаті комунальних платежів і утримання критичної інфраструктури", — зазначив Сухомлин.

Повний коментар міського голови дивіться у відео.

Поділитись

Новини по темі: