10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Куди вчора цілились окупантські ракети та ситуація на кордоні з Білорусією: деталі від голови ВА Житомирщини

Куди вчора цілились окупантські ракети та ситуація на кордоні з Білорусією: деталі від голови ВА Житомирщини

  • 26 червня, 2022 14:35

Вчора 25 червня житомиряни почули канонади вибухів, які тривали майже 2 години. Ракети летіли з території Білорусії по військовому об’єкту, який дуже близько від Житомира.

Про це розповів голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко в ефірі Еспресо.TV.

«Дійсно хочу сказати, що вчора о 4:15, як і 24 лютого Житомирщина зазнала ракетного обстрілу з боку Білорусії. Обстріл тривав близько 2 годин. Тривога була майже три години та закінчилася пів 7 ранку. Хочу подякувати нашим ППО, які третину ракет збили на підльоті до об'єкта. Це був об’єкт військової інфраструктури, який територіально дуже близько від Житомира. Тому жителі міста прокинулися від серії вибухів. Містяни спустилися укриття. Такого масового обстрілу від початку війни Житомир не знав», – розповів голова ВА Житомирщини.

Обстрілюючи українські міста росіяни показують свою повітряну силу над Україною. Проте й наші військові готові давати гідно відсіч. Зокрема на кордоні з Білорусією ситуація напружена й будуються обороні споруди. Наземним шляхом ворог не пройде.

«На мою думку, росія показує силу, що вони можуть обстрілювати. Ми будуємо фортифікаційні споруди на кордоні й максимально закопуємося. Ворогу буде неможливо пройти й виконати наземну операцію. Таким чином піднімаючи в повітря літаки та використовуючи повітряний простір так званої «дружньої нам білорусії», вони нас лякають та показують контроль над небом. Колись вусатий недопризедент на форумі в Житомирі, сказав, що з боку білорусії в Україну можуть приїхати лише трактори. Проте заїжджали і танки були й ракети.. Руйнування військово об’єкту незначні. Далі будемо відновлюватися та окопуватися на кордоні, щоб ворог не міг повторно увійти», – акцентував Бунечко.

Поділитись

Новини по темі: