Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • «Про шкарпетки треба було думати раніше»: Степанов відповів обуреним через карантин українцям

«Про шкарпетки треба було думати раніше»: Степанов відповів обуреним через карантин українцям

  • 11 січня, 2021 12:57
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що в українців було достатньо часу, щоб підготуватися до локдауну і завчасно купити необхідні шкарпетки і футболки. 

Про це він розповів під час брифінгу 11 січня, передає УП.Життя.

Степанов зазначив, що постанову щодо введення жорсткого карантину прийняли ще 9 грудня.
 

"Тобто ми заздалегідь, за місяць розповіли і показали, що буде можливо в країні, а що – неможливо. Достатньо чітко розповіли. Наприклад, які товари будуть у вільному продажі і можна буде спокійно їх купувати. Які магазини будуть відчинені – які торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії, медичними виробами, лікарськими засобами, а які магазини будуть зачинені. І я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можливо було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час", – розповів Степанов.


Міністр додав, що навіть якщо людина не встигла купити шкарпетки і футболки, то може зробити це онлайн. Водночас Степанов сказав, що йому теж не подобаються такі обмеження.
 

"Давайте дотримуватися всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така сама людина, як ви. Такі самі люди і члени уряду, і президент країни. Всі хочуть жити звичайне життя. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати", – сказав міністр.


Нагадаємо, з 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин.Поділитись

Новини по темі: