26 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Степанов відреагував на смерть жінки в Житомирі, яка скаржилася на проблеми з киснем

Степанов відреагував на смерть жінки в Житомирі, яка скаржилася на проблеми з киснем

  • 19 листопада, 2020 12:58
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що смерть 39-річної житомирянки Ольги Грабар не пов'язана з проблемами з киснем у міській лікарні.

Про це 19 листопада він повідомив у Facebook під час щоденного онлайн-брифінгу.
 

"Хочу наголосити, що інколи те, що ми читаємо і потім одразу починаємо розбиратися, виявляється не зовсім так, як пишуть і коментують у соцмережах. Так, щодо випадку, який стався в Житомирській лікарні №1: Міністерство охорони здоров’я одразу відреагувало і почало розбиратися в ситуації. Що хочу повідомити: що повідомлялося, нібито, там не вистачає кисню і кисень дають не всім, що не вистачає ліжок з підведеним киснем. На сьогоднішній день у цій лікарні киснем забезпечено 106 ліжок: це централізований кисень, або кисневі концентратори. Окрім того, у лікарні зараз перебуває 67 пацієнтів, які потребують кисню, і усім їм, зрозуміло, надається цей кисень. 

Те, що стосується тієї жінки, яка пішла з життя через COVID, яку не вдалося врятувати нашим медичним працівникам, вона перебувала в достатньо важкому стані в лікарні, була переведена в реанімацію, в палату інтенсивної терапії. Перебувала потім на апараті штучної вентиляції легень, на високопотоковому кисні, була заінтубована, але, на жаль, ускладнення, яке дає вірус, окрім того супутні захворювання, які були у цієї жінки, вони не дали змоги врятувати її життя. Але навіть жодного натяку на те, що їй не була надана киснева терапія в необхідному обсязі, не було", – сказав Степанов.

 
Брифінг Степанова (про інцидент в житомирській лікарні з 8:00 хвилини відео)

Як повідомляв «Журнал Житомира», 16 листопада в Житомирі від коронавірусу померла 39-річна Ольга Грабар, яка зверталася до мера зі скаргами на те, що в реанімації лікарні, куди вона потрапила, не вистачає кисню для хворих. За словами медичного директора лікарні, пацієнтка померла від ускладнень COVID, а не від проблем з кисневим забезпеченням.
Поділитись

Новини по темі: