Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • У «Слуги народу» визнали поразку. Мер Житомира Сергій Сухомлин залишається на другий термін

У «Слуги народу» визнали поразку. Мер Житомира Сергій Сухомлин залишається на другий термін

  • 27 жовтня, 2020 22:55

За результатами 100% протоколів, отриманих виборчим штабом «Слуга народу», другого туру виборів мера Житомире не буде, бо Сергій Сухомлин набрав більш ніж 50% голосів. Такі дані надали у виборчому штабі партії «Слуга народу», де ведуть паралельний підрахунок голосів й отримали дані 100% протоколів з виборчих дільниць обласного центру, - передає Житомир.info.

100

16 депутатів від партії «Пропозиція» 

Також, найбільшу фракцію в майбутній Житомирській міській раді матиме партія «Пропозиція», виборчий список якої очолював нинішній мер Сергій Сухомлин. 

Отже, «Пропозиція» заводить в міську раду 16 депутатів, тобто отримує 38% з 42 депутатських місць. «Слуга народу» матиме 7 депутатських мандатів, «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя» - по 6, «Сила і Честь» - 4, ВО «Батьківщина» - 3.

Зауважимо, що майже всі кандидати в мери очолюють виборчі списки в Житомирську міську раду, тобто депутатами міськради стають: Віктор Євдокимов, Наталія Леонченко, Людмила Зубко та Олена Розенблат. Список партії «Сила і Честь» очолює Любов Цимбалюк, а кандидат в мери від цієї політсили Іван Мартинчук йде під номером 4.
 

Результатів виборів депутатів облради

Щодо результатів виборів депутатів обласної ради, то в партійному штабі «слуг» є вже дані 74,67% протоколів, але картина у порівнянні з інформацією із 70,69% дільниць суттєво не змінилася: вісім партій мають більш ніж 5%, а «Сила і Честь» наближається до прохідного бар’єра.

Паралельний підрахунок голосів виборчого штабу партії «Пропозиції» за даними 100% протоколів, отриманими до 18:00 26 жовтня, показав, що перемогу на виборах міського голови у першому турі з результатом 52,01% отримує нинішній мер Сергій Сухомлин (партія «Пропозиція»), за якого проголосували 28 тис. 956 людей. Друге місце у кандидата від партії «Слуга народу» Віктора Євдокимова – 12,65%, трете посіла кандидатка від ОПЗЖ Наталія Леонченко – 9,29%. До міської ради проходять шість партій: «Пропозиція» – 31,67%; «Слуга народу» – 13,48%; «Опозиційна платформа – За життя» – 10,69%; «Європейська Солідарність» – 10,63%; «Сила і Честь» – 7,18%; ВО «Батьківщина» – 5,02%.

Поділитись

Новини по темі: