28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • В Житомирській ОДА перевіряють діяльність чиновників, результати передадуть до поліції – Бунечко

В Житомирській ОДА перевіряють діяльність чиновників, результати передадуть до поліції – Бунечко

  • 10 жовтня, 2019 8:37
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко нещодавно підписав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації і в ОДА вже розпочали оголошувати відкриті конкурси на зайняття вакантних посад департаментів та управлінь.

Про це сказав Віталій Бунечко 9 жовтня, під час пресконференції для ЗМІ.

За словами керівника області, нова структура ОДА дозволить оптимізувати роботу, й окремо зупинився на тих департаментах й управліннях, які зазнали змін.
 

«До департаменту регіонального розвитку приєднується управління дорожнього будівництва та інфраструктури та відділ менеджменту. І вчора я вже підписав розпорядження про оголошення конкурсу на керівника цього департаменту. Ми створили департамент культури, молоді та спорту – це новий підрозділ, до якого увійшли 2 управління. І зробили це за схемою об’єднання міністерств згідно рекомендацій КМУ. Незабаром оголосимо конкурс на керівника об’єднаного департаменту, тому прошу не маніпулювати прізвищами – ніби-то обрали вже нового очільника цієї структури. Також найближчим часом буде призначено керівника служби у справах дітей, який пройшов співбесіду з Миколою Кулебою – Уповноваженим Президента України з прав дитини. Наголошую, що оцінка для всіх керівників підрозділів буде одна – їх робота та професійність. А на всі вакантні посади буде відкритий конкурс, на який може подати документи будь-яка людина», – зазначив Віталій Бунечко.
Голова ОДА також анонсував, що невдовзі представить журналістам результати внутрішньої перевірки підрозділів і передасть їх до поліції. 
 

«Запевняю, що перед вами (ред. – журналістами), передам результати перевірки діяльності окремих посадовців ОДА до правоохоронних органів. Це буде набагато цікавіше, ніж нова структура ОДА. Тому що мені набрид цей саботаж, ця «п’ята колона», яка, на жаль, присутня в ОДА, мене виводить з рівноваги робота деяких підлеглих, більше того – така робота мене не влаштовує», - сказав Бунечко.


Крім цього, Віталій Бунечко озвучив, що наразі 2 людини проходять спецперевірки на посади заступників, а вже у п’ятницю, 11 жовтня, останній робочий день відпрацьовує заступник голови Ярослав Лагута.
Поділитись

Новини по темі: