21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Зеленський призначив нового керівника СБУ в Житомирській області

Зеленський призначив нового керівника СБУ в Житомирській області

  • 20 серпня, 2019 8:32
  • 820
Президент України Володимир Зеленський звільнив Віктора Панасюка з посади начальника Управління Служби безпеки в Житомирській області. Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента.

Іншим указом Зеленський призначив на цю посаду Олега Головаша.

Олег Головаш до свого призначення обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Житомирській області. 

Згідно з декларацією за 2018 рік відомо, що новий глава СБУ у Житомирі одружений, а у 2017 році працював у поліції Харківської області.

Попередній глава СБУ Житомирщини Віктор Панасюк на цій посаді був із 3 травня 2017 року. Відомо, що тоді Панасюк був полковником із двома вищими освітами, учасником АТО. У серпні 2018 року Порошенко підвищив у званні Панасюка до генерал-майора.

Нагадаємо, робота правоохоронних органів Житомирщини викликала незадоволення у президента через незаконний видобуток бурштину. 12 серпня під час офіційного візиту в Житомирську область Зеленський закликав керівників місцевого Головного управління Національної поліції і управління СБУ написати заяви на звільнення. Після візиту Зеленського прокуратура розпочала кримінальні провадження щодо правоохоронців Житомирської області.
Поділитись

Новини по темі: