27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • «З совістю у мене все нормально»: Ткачук розповів, скільки зарплати отримав у 2018 році

«З совістю у мене все нормально»: Ткачук розповів, скільки зарплати отримав у 2018 році

  • 20 грудня, 2018 10:51
  • 1886
  • 2
Заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук на своїй сторінці в соцмережі опублікував офіційну довідку про заробітну плату з січня по листопад 2018 року.

"Тема про мою велику зарплату поступово стихає, тому вирішив додати інформації для обговорення. Якщо оприлюднювати якусь інформацію, то потрібно робити це в повному обсязі та без маніпуляцій. На фото довідка про мою заробітну плату за 2018 рік", - написав Ткачук.

Згідно довідки, за 11 місяців 2018 року Дмитру Ткачуку нарахували 441 тис. гривень заробітної плати, з яких вирахували 86 тис. гривень податків. "Чиста" зарплата заступника мера складає 351,3 тис. гривень. В середньому сума зарплати в місяць становила близько 31,9 тис. гривень.
 

"Можна довго дискутувати велика це зарплата чи мала, але я ніколи не підтримував популістичних лозунгів і вважаю, що всі люди повинні мати зарплати, які відповідають рівню їх зусиль та відповідальності. Всі мої доходи будуть відображені в моїй декларації так як є абсолютно офіційними. Всі мої видатки відповідають сумам отриманих заробітків. Можу сміливо заявити, що живу на зарплату і з совістю у мене все нормально.

Наостанок маю 2 пропозиції: 1. Запрошую всіх бажаючих представників ЗМІ до себе додому на чай. Покажу, як живу і поговоримо куди можна витратити “велику зарплату”. 2. Всім хто так активно просував, мусолив і обговорював цю тему пропоную публічно показати свої доходи", - зазначив Дмитро Ткачук.


Як повідомляв "Журнал Житомира", у листопаді 2018 року четверо заступників міського голови Житомира отримали загалом 200 тисяч гривень зарплати. Найбільшу зарплату у розмірі 74,9 тис. гривень отримав Дмитро Ткачук.

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Svetlana Mironova
20 грудня, 2018 13:00:00

То есть те кто получает стандартно 10 прикладывают меньше усилий, все верно, Дмитрий Ткачук?

Svetlana Mironova
20 грудня, 2018 13:04:11

Ну и конечно пенсионеры тоже в свое время приложили мало усилий)))) ведь они достойны только полторы тысячи))))) ненавижу всю эту безмозгоую власть которая не пытается ничего изменить а думает лишь о своем кармаме))))))