17 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Для нового заступника губернатора Віктора Куницького планують купити нову іномарку

Для нового заступника губернатора Віктора Куницького планують купити нову іномарку

  • 15 березня, 2011 14:34
  • 1556
Депутати Житомирської обласної ради готуються до проведення сесії 17 березня. Комісії готують рекомендації з питань, внесених до порядку денного.

Як повідомлялося, саме в березні облрада повинна розподілити перевиконання бюджету і залишки вільних коштів.

Депутат облради Віталій Француз (фракція Батьківщина), який є членом бюджетної комісії, розповів, що Житомирська держадміністрація має намір купити нову машину для нового заступника губернатора Віктора Куницького.

Як відомо, новообраний мер Житомира Володимир Дебой пішов з поста заступника губернатора, забравши з собою свою службову «Шкоду» з фірмовими номерами 0007. Тепер вона віддана в оренду мерії і продовжує служити засобом пересування Володимиру Михайловичу. У зв'язку з цим, новому чиновнику їздити у справах просто не на чому.

«Куницький в партійній ієрархії Житомирської Партії регіонів є першим заступником губернатора-регіонала Рижука, тому йому потрібно їздити на машині не нижче, ніж на Skoda Superb. Саме на такі машини прем'єр Азаров збирався пересадити свій Кабмін. При цьому є постанова Кабміну, за яким держадміністрації можуть купувати транспорт не дорожче 60 тис. гривень - «Ланос», наприклад, або «Жигулі». А з бюджету збираються виділити 250 тисяч гривень.

Причому, щоб не порушувати постанову, передбачається виділити гроші за програмою підтримки для комунального підприємства управління адмінбудинків: за тією ж схемою, за якою минулого року купували «Тойоту Камрі». Нагадаємо, іномарку тоді купили майже за півмільйона гривень для губернатора області Сергія Рижука.

У програму підтримки, до речі, включили і заміну освітлення в сесійній залі, і 126 тисяч гривень на покриття збитків цього комунального підприємства, на заміну вікон в окремих кабінетах - 200 тисяч гривень. У той же час, у житомирських школах вікна міняють за рахунок грошей батьків, а не бюджету!

На ремонт школи в селі Чорнорудка Ружинського району, наприклад, 100 тисяч не дали, зате запланували стільки ж - 100 тисяч гривень на ремонт даху моргу районної лікарні. А чому? Тому що головний лікар Ружинської центральної райлікарні - депутат облради.

17 березня на сесії також планується виділити 507 тисяч гривень на ремонт клубу в селі Будичани. Це рідне село в рідному для губернатора Чуднівському районі», - сказав Француз.

Які рішення все-таки приймуть депутати, стане відомо 17 березня.
Поділитись

Новини по темі: