24 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Технології
  • У Житомирі презентували вебплатформу «Е-приймальня Житомирської міської ради» – як скористатися

У Житомирі презентували вебплатформу «Е-приймальня Житомирської міської ради» – як скористатися

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 4 квітня, 2024 11:02

У Житомирі презентували електронну громадську приймальню, за допомогою якої громадяни можуть здійснювати заяви, скарги, пропозиції та інші повідомлення.

Про це інформує Житомирська міська рада.

«Розвиток геопорталу Житомира  є гарним свідченням плідних результатів співпраці нашої міської ради та Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу (EUACI). Сьогодні ми маємо можливість презентувати «Електронну приймальню», яка спростить шлях комунікації між мешканцями міста та органами місцевого самоврядування. Відтепер житомирянам  не потрібно витрачати час на відвідування міської ради і написання паперових заяв», — каже перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.


Фото: Житомирська міська рада

Через цю платформу можна буде написати звернення (запит) міському голові, заступникам, секретарю міської ради та  депутатам.

Щоб скористатися платформою, варто перейти за посиланням, підтвердити свою особу за допомогою ДІЯ-підпису, BANK ID або електронного підпису, створити електронний кабінет, написати звернення або запит, надіслати його та очікувати відповідь.

Після створення особистого кабінета користувачу стає доступна вся історія звернень та відповідей. Також зі свого особистого кабінету можна ініціювати електронну петицію. 

В електронному кабінеті мешканця можна буде скористатися електронними сервісами в громаді. Доступна буде інформація про правопорушення за правила паркування.


Фото: Житомирська міська рада

«Електронна приймальня – достатньо складне програмне забезпечення, на впровадження якого пішло багато часу. Але тепер кожен житомирянин матиме свій особистий кабінет, де вони зможуть здійснювати комунікацію з міською радою», — підкреслює керівник EUACI Аллан Паг Крістенсен.

Ознайомитися із з презентацією Е-приймальні Житомирської міської ради можна за посиланням.


Фото: Житомирська міська рада

Поділитись

Новини по темі: