16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Технології
  • У Житомирі планують збудувати автономні установки для генерації електроенергії

У Житомирі планують збудувати автономні установки для генерації електроенергії

  • Фото: Фейсбук Сергія Сухомлина
  • 13 червня, 2024 19:51

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин перебував у відрядженні у Берліні. Про результати зустрічей та розпочаті інвестиційні проекти він поінформував містян відеозверненням у соцмережі

На закритій зустрічі представників укренерго із іноземними фондами і банками, де Укренерго поставила свій план відновлення енергетики України, Житомир мав можливість представити свої проекти…

Газо-поршнева машина, що забезпечує об'єкти Теплокомуненерго електроенергією і теплом. Друга така машина монтується.

Задача в Берліні була - зустріч з керівником фонду, з яким опрацьовуємо встановлення в Житомирі вже в цьому році приблизно 30 мегават додаткової потужності завдяки газо-поршневим машинам.

Група їх спеціалістів уже тиждень працюють в Житомирі разом з нашим представником теплокомуненерго. Задача не просто літом за рахунок сонця витягувати ситуацію, а ще завдяки газо-поршневим взимку пройти сиутацію. 

Конференція по відновленню, була зустріч з представником банку KFW - ми починаємо цього року працювати по кредиту з терпомоденізації шкіл і садочків Житомира.

Я представляв ще 3 проекти для грантового фінансування: 

  • проект реабілітаційного центру
  • проект онковідділення 
  • ще один енергетичний проект, який має зробти більш стабільною роблоту життєзабезпечення міста Житомира.

На зустрічі з фондом AFC, з яким ми опрацьовуємо проект нової сучасної лікарні в місті Житомирі. Вони готові нам фінасувати підготовчу документацію. 

Це була достатньо змістовну зустріч. 

Вчора до обіду у нас разом з групою українських інвесторів була презентація проекту в Житомирі - цей проект не буду називати. Цей проект вартістюь понад 200 млн євро. Багато робочих місць, які будуть створені в Житомирі”. 

 

Журнал Житомира писав, що тарифи на тепло економічно не обґрунтовані: Житомиртеплокомуненерго не закриває власні потреби

Поділитись

Новини по темі: