Ми в соцмережах

Українців попереджають про можливі кібератаки на сайти

  • 21 лютого, 2022 14:17
22 лютого на веб-ресурси в зоні .ua можуть чинитися нові кібератаки. Про це попереджає урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA і Держспецзв'язку.

Фахівці з кібербезпеки повідомляють, що на сайті Raidforums було виявлено повідомлення, що містить погрозу проведення кібератак 22 лютого, але згодом обговорення там видалили. 

У повідомленні йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на веб-сайти державного сектора, банківського сектора, сектора оборони. 

За цим повідомленням вбачається, що атаки повинні здійснити "дефейс" (хакерська атака, коли головна сторінка сайту замінюється на іншу, а доступ до решти сайту блокується, або матеріали сайту видаляються, - ред.) веб-ресурсів, що розміщуються в зоні .ua.Держспецзв’язку закликає у випадку будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем терміново інформувати команду CERT-UA за номерами телефону (044) 281-88-05 або (044) 281-88-25, або ж на .е-mail: cert@cert.gov.ua.

Як повідомляв "Журнал Житомира", ввечері 15 лютого пройшла потужна DDoS-атака на низку інформаційних ресурсів та банки України. 
Поділитись

Новини по темі: