10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомиряни вишиковуються в черги під банками, аби оформити заявку на допомогу

Житомиряни вишиковуються в черги під банками, аби оформити заявку на допомогу

  • Фото: Суспільне
  • 20 липня, 2022 10:52

У Житомирі біля відділень двох банків, А-Банк та ПриватБанк, зранку кілька днів поспіль – черги. Люди, переважно пенсіонери, сподіваються отримати гроші від міжнародних організацій і йдуть до банків за допомогою в оформленні відповідних заявок, передає "Суспільне".

Представниця ПриватБанку Олена Захарчук повідомила, що ажіотаж у банку створили самі відвідувачі.

"У нас спрацювало, як кажуть у народі, сарафанне радіо. Люди передали інформацію, що є допомога. А от як її отримати, звісно, не почули. Тому створився такий ажіотаж у банках. Ми всім клієнтам, а це переважно люди пенсійного віку, пояснюємо, що, якщо вони прийшли, то ми, звісно, їм допомагаємо зареєструватися, взяти реквізити. Але розказуємо, що вже, наприклад, їхні родичі можуть це зробити самостійно на платформі Є-допомога", – каже Олена Захарчук.

 

З її слів, подати заявку на отримання допомоги можна і зі смартфона: зайти на сайт Є-допомога і там будуть вказані соціальні статуси тих категорій населення, які можуть це зробити.

"Для прикладу, ми обираємо один із запропонованих варіантів, вказуємо персональні дані кожної людини окремо. Заповнюєте і продовжуєте. Наступним етапом буде сказання IBAN-рахунку. І така заявка подається. Якщо заявка буде погоджена, то гроші від міжнародної організації потраплять на рахунки, вказані клієнтами", – каже Олена Захарчук.

 

Відвідувачка банку житомирянка Таміла Могилевич каже, що про можливість оформити міжнародну допомогу дізналася від знайомих.

"Люди передають один одному. І таким чином ми дізнаємося. У банку пенсіонери, пенсія яких менша за п’ять тисяч гривень, мають отримати дві тисячі 200 гривень. Це наче допомога від міжнародних фондів", – каже Таміла Могилевич.

 

Деякі житомиряни, щоб зайняти чергу, приходять за три години до відкриття відділення банку.

Поділитись

Новини по темі: