10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Здоров’я житомирян – наш пріоритет 24/7

  • 1 липня, 2022 11:03В непростих умовах сьогодення, коли вся увага українців прикута до ситуації на фронті, часто-густо ми забуваємо про особисте, зокрема – турботу про власне здоров’я. Поспішаючи додому після робочого дня, ми маємо встигнути зробити всі необхідні покупки, і потрапити до своєї оселі до початку комендантської години. І тільки потім, коли всі щоденні справи виконані, згадуємо, що зовсім забули забігти до аптеки, вимушено залишаючи цей візит на наступний раз. 


Окремо варто згадати про пацієнтів головної лікарні міста №1 Вони як ніхто потребують цілодобової можливості придбати необхідні препарати. Зокрема, пацієнтки пологового відділення: в перші години і дні після народження малечі потреба в певних препаратах або товарах медичного призначення може виникнути раптово – від дитячих харчових сумішей до підгузків і вологих серветок.


Отже сьогодні, коли торгівельні заклади працюють в особливих умовах за скороченого робочого дня, і аптечні мережі – не виключення, життєво важливо мати змогу придбати необхідні препарати в будь-яку пору доби. Не секрет, що іноді зволікання з ліками може бути дуже і дуже небезпечним. Саме тому, турбуючись про здоров’я і гарне самопочуття житомирян, мережа Санітас відкриває аптеку з цілодобовим режимом роботи за адресою вул. Велика Бердичівська, 70 у Центральній міській лікарні №1 Розуміючи нагальну потребу, пропонуємо скористатись можливістю потурбуватись про себе в будь-яку пору доби.


Санітас: ваше здоров’я – наша турбота.
Будьте здорові!

https://sanitas.ua/

https://www.facebook.com/sanitas.apteka

https://www.instagram.com/apteka.sanitas/

Поділитись

Новини по темі: