10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Встановлення каркасних будинків для переселенців на Житомирщині

  • Фото: ілюстративне
  • 6 серпня, 2022 12:20

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко зустрівся з представниками Червоного Хреста Італії для обговорення встановлення каркасних будинків для переселенців в Житомирі. Загалом планується встановити 40 таких тимчасових помешкань.

Про це розповідає Віталій Бунечко.

«Це житло матиме усі необхідні меблі, побутову техніку. Задум передбачає підлаштування житлових модулів під кожну сім’ю», – підкреслив голова ОДА.

Каркасні будинки характеризуються автономністю та мобільністю. Вони термомодернізовані, тож перебувати в такому будинку комфортно як в теплий, так і холодний період року. Міжнародні представники вже мають досвід створення та встановлення таких помешкань, оскільки Італія пережила не одне природне лихо завдяки їм.

«Наразі триває активна робота з боку міської влади щодо проведення усіх комунікаційних мереж до цих будиночків. На завершення цих робіт і підготовки до будівництва потрібно ще два місяці, опісля, розпочнеться реалізація проєкту», – розповідає пан Віталій.

Наразі до Житомирської області продовжують прибувати переселенці з гарячих точок, тому розглядається варіант створення кампусного типу помешкань.

Ще одним питанням, яке обговорювалось з італійськими представниками Червоного Хреста, стала допомога медичним закладам, оскільки їм сьогодні доводиться займатись не тільки звичайними хворими, але й пораненими цивільними та військовими.

Варто відзначити, що переселенці в Житомирській області добре забезпечується – волонтери постійно збирають для них одяг, продукти, засоби гігієни, предмети побутового вжитку, ліки. Багато хто отримав і фінансову допомогу.

«Житомирська обласна військова адміністрація та Міжнародна Федерація Червоного Хреста має успішний досвід реалізації спільних проєктів. Від початку повномасштабного вторгнення росії на українську землю Червоний Хрест надав нашій області майже триста тонн найнеобхіднішої для людей гуманітарної допомоги: гігієнічні засоби, харчові продукти, дитяче харчування, ліки тощо», – підкреслив Віталій Бунечко.

Поділитись

Новини по темі: