Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • В Новограді-Волинському готують приміщення для поселення близько 500 внутрішньо переміщених осіб

В Новограді-Волинському готують приміщення для поселення близько 500 внутрішньо переміщених осіб

  • 22 червня, 2022 11:14

В умовах воєнного стану багатьом громадянам нашої країни довелось покинути рідну оселю та стати внутрішньо переміщеними особами. Новоград-Волинський є одним з міст, яке забезпечує таких людей житлом. Частіше за все ним слугують лікарні та заклади освіти.

Новоград-Волинська міська рада повідомляє, що напередодні міським головою було здійснено перевірку таких закладів у містечку.

Під час 21-ї сесії міської ради було затверджено Програму перебування внутрішньо переміщених осіб на території Новоград-Волинської МТГ на 2022 рік.

Громада задіяла декілька закладів освіти для розміщення переселенців. Очільник громади, заступниця міського голови Наталія Борис, начальниця управління освіти і науки міської ради Тетяна Верещук та начальниця управління соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ проконтролювали стан приміщень.

«Наразі в підготованих приміщеннях планується розмістити близько 500 осіб. Варто відмітити, що місця перебування облаштовані як для дорослих, так і для малечі. Очільниками громади та працівниками соціального захисту також було перевірено місця для реєстрації внутрішньо переселених осіб, оцінено стан санітарно-гігієнічних умови та створено план організації харчування громадян. На кожну особу вже призначено продуктові набори, що видаватимуться при реєстрації», – зазначили в міській раді. 

Поділитись

Новини по темі: