Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Уряд змінив процедуру здачі іспитів та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС

Уряд змінив процедуру здачі іспитів та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС

  • Фото: facebook.com/zhi.hsc.gov.ua
  • 12 травня, 2022 10:29

Кабінет Міністрів України прийняв дві постанови, які спрощують процедуру навчання й отримання посвідчення водія. 

Як повідомлялося, перша постанова змінює процес навчання водіїв та реєстрацію транспортних засобів у період воєнного стану. 

Другою постановою Кабмін вніс зміни до правил підготовки водіїв.

Тепер навчання в автошколі розділяється на два етапи:

  • Перший передбачає теоретичну підготовку, за результатами якого заклад видаватиме слухачу відповідне свідоцтво, яке буде дійсне протягом 1 року.
  • Другий етап – практичне керування транспортним засобом, за результатами якого заклад видаватиме слухачу свідоцтво про закінчення практичної підготовки, яке буде дійсне протягом 2 років.

Водночас практична підготовка може здійснюватися у будь-якому закладі, незалежно від того, в якій школі відбувалася теоретична підготовка. Тож тепер можна обрати одну автошколу, де вивчатимете теоретичну частину, і іншу – для практичної підготовки.

Також уряд своєю постановою скасував внутрішній теоретичний іспит в автошколі. Після проходження теоретичної підготовки складатиметься виключно внутрішній практичний іспит після завершення навчання.

Однак тепер передбачено допуск до навчання з практичного керування транспортними засобами лише після успішного складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

Практичний іспит можна скласти в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС, незалежно від територіального сервісного центру МВС, де складався теоретичний іспит.

Поділитись

Новини по темі: