21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У Житомирській області 16 учасників бойових дій вже отримали кошти за програмою «Власна справа»

У Житомирській області 16 учасників бойових дій вже отримали кошти за програмою «Власна справа»

  • Фото: ілюстративне
  • 23 травня, 2024 10:14

За підсумками цьогорічної восьмої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів та їхніх родин визначено 71 переможця, які отримають загалом 34 мільйони гривень на започаткування або розвиток власного бізнесу. Серед переможців — 41 учасник бойових дій і 30 членів родин ветеранів. 53 переможці отримали грант розміром до 500 тис. грн, 13 — до 250 тис. грн, 5 — до 1 млн грн.

Найбільше грантоотримувачів зі Львівської, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей та міста Києва.

"У Житомирській області за період реалізації програми кошти отримали та профінансовані вже 16 учасників бойових дій на суму 7,1 млн. грн, де середній розмір гранту становить 429,729 грн. Зокрема було створено 21 нове робоче місце.  Найпопулярнішими сферами, в яких планують розвивати свій бізнес учасники програми, є оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщення й організація харчування, сільське господарство, надання інших видів послуг", - повідомили в Житомирській ОВА.

Загалом від старту ветеранського компонента грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 623 ветерани та члени їхніх родин. У їхній бізнес через гранти держава інвестує 280 мільйонів гривень.

Заявки на отримання гранту подаються разом із бізнес-планом за посиланням.

Поділитись

Новини по темі: