16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У Коростені підприємець заборгував за користування землею понад 1,6 млн гривень

У Коростені підприємець заборгував за користування землею понад 1,6 млн гривень

  • Фото: ілюстративне
  • 6 червня, 2024 9:45

У Коростені прокуратура домоглася стягнення з підприємства 1,6 млн грн за користування землею без правовстановлюючих документів.

Про це 6 червня повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"За позовом Коростенської окружної прокуратури приватне підприємство зобов’язали сплатити на користь Коростенської міськради 1,6 млн грн збитків у виді недоотриманих доходів за користування землею комунальної власності. Йдеться про земельну ділянку площею 2,4 га у м. Коростені, на якій розташований комплекс виробничих приміщень (склади, будівлі). Свого часу відповідач придбав нерухомість площею 5 тис м2, набув право власності на неї та використовував для підприємницької діяльності. Однак прокурори встановили, що власник нерухомості для обслуговування будівель користувався комунальною землею без правовстановлюючих документів. Відповідно, не сплачував до місцевого бюджету належної плати, порушуючи вимоги чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

Унаслідок цього протягом декількох років (з листопада 2018 по жовтень 2021рр) за фактичне використання землі заборгував понад 1,6 млн грн.

Коростенська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення усієї суми боргу, який задоволено у повному обсязі.

Поділитись

Новини по темі: