30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Реальна Рапунцель: жінка, яка жила на Житомирщині, потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найдовше волосся

Реальна Рапунцель: жінка, яка жила на Житомирщині, потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найдовше волосся

  • Фото: колаж guinnessworldrecords.com/інстаграм Алії
  • 23 квітня, 2024 11:21

Українка Алія Насирова потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найдовше волосся серед живих жінок. Його довжина 257,33 см.

Про це йдеться на офіційному сайті.

Волосся Алії більш ніж на 92 см довше за її зріст – 165 см, а її пасма навіть довші за найвищу людину у світі Султана Кьосена, зріст якого становить 251 см.

Алія народилась в Євпаторії, навчалась в Києві, після одруження жила на Житомирщині разом з чоловіком. Зараз дівчина живе в Словаччині та працює художницею та графічним ілюстратором.

35-річна Алія ніколи не стригла і сподівається, що її рекорд може "надихнути людей насолоджуватися людською красою і бути природними"

"Я сподіваюся, що моя історія надихне читачів полюбити свою природну красу. Я художниця і вірю, що кожна людина прекрасна, навіть якщо вона має "інакший" вигляд", - поділилася вона.

Вона лише злегка підстригала волосся, щоб зберегти його сильним і здоровим. Насирова надихалася своєю матір'ю та бабусею, які також мали дуже довге волосся, а також казковими героїнями, такими як Рапунцель, з якою її часто порівнюють.

Фото: aliia_more / Instagram

Також вона поділилася своїми секретами догляду за волоссям. Так, Алія миє голову раз на тиждень, і їй потрібно близько 30 хвилин, щоб навести лад, хоча це займає додаткові дві години, якщо вона хоче нанести маску для волосся.

Оскільки вона не любить використовувати тепло для волосся, Алія дає йому висохнути природним шляхом, що може зайняти до 24 годин.

Вона сказала: "Я розчісую волосся лише після того, як воно висохне, і це займає близько години на наступний день після миття і близько 30 хвилин в інші дні. Я дотримуюся декількох простих правил, щоб підтримувати здоров'я волосся. Я не фарбую волосся, використовую лише натуральні засоби і дуже рідко використовую хну, наношу на волосся натуральні маски та олії, здебільшого готую маски самостійно, і ніколи не розчісую волосся, коли воно мокре, і не використовую фен. Крім того, я регулярно підстригаю посічені кінчики, харчуюся здоровою їжею і не вживаю алкоголь. Я приймаю вітаміни, роблю масаж шкіри голови, а іноді їжджу на море чи океан, щоб просочити волосся всіма природними мінералами".

Щодня Алія заплітає волосся в пучок, оскільки воно таке довге, що торкається підлоги. Але коли вона знімає контент для своїх соціальних каналів, її волосся висить розпущеним і пишним, і люди часто настільки приголомшені її зачіскою, що запитують, чи можна з нею сфотографуватися.

Фото: aliia_more / Instagram

Поділитись

Новини по темі: