21 червня, 2024
Ми в соцмережах

Понад 80 тис грн штрафів накладено за порушення вимог пожежної безпеки

  • 25 травня, 2024 8:51

З початку року на території Житомирської області зафіксовано 349 випадків пожеж в екосистемах на площі понад 278 га. З них 14 га - це пожежі в лісових масивах, 7,2 га - займання на торфополях та понад 256,72 га площі вигоріло внаслідок спалювання сухої трави, чагарників та сміття. Статистика - за даними ГУ ДСНС України у Житомирській області (станом на 22.05.2024) 

Фахівцями Державною екологічною інспекцією Поліського округу на території Житомирської області з початку року виявлено 53 порушення вимог пожежної безпеки.

На порушників природоохоронного законодавства складено 50 протоколів за ст. 77 КУпАП (Порушення вимог пожежної безпеки в лісах) та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 82 тис грн.

3 протоколи складено за ст. 77-1 КУпАП (Випалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, тощо), сума накладених штрафів – понад 9 тис. грн.

Загальна сума штрафів, накладених  за порушення вимог пожежної безпеки в екосистемах на території  Житомирської та Рівненської областей склала майже 150 тис. грн.

Випалюючи сухостій або сміття на відкритій території, провокуючи пожежу у лісовому масиві, ви не лише порушуєте законодавство, а й відволікаєте від виконання бойових завдань підрозділи ДСНС України, військових та правоохоронців, а відтак знижуєте обороноздатність країни.

Журнал Житомира писав, що у Житомирському районі згорів сарай, дровітня та дах будинку.

Нічна пожежа в будинку на Коростенщині забрала життя господаря.

Від 3000 до 30000 гривень: жителям Житомирщини нагадали про штрафи за спалювання сухостою.

Через спалювання сухої трави на Житомирщині згоріли два будинки.

Поділитись

Новини по темі: