Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Олексій Шекета: «З перших днів масштабної війни «Житомиробленерго» організувало адресну допомогу захисникам»

Олексій Шекета: «З перших днів масштабної війни «Житомиробленерго» організувало адресну допомогу захисникам»

  • Фото: Олексій Шекета готується до волонтерської поїздки у зону бойових дій. Подробиці згодом
  • 27 травня, 2022 17:49

Після того, як 24 лютого 2022 року росія здійснила повномасштабний наступ на Україну, голова правління АТ «Житомиробленерго» Олексій Шекета одразу організував волонтерський штаб сприяння Збройним силам України.

«Ми й раніше, маю на увазі з 2014 року, мали досвід організації та логістики забезпечення провізії та інших потреб для ЗСУ. Цього разу паніки не було, а бажання швидше та ефективніше спрацювати, щоб наші хлопці і дівчата на передовій отримали усе необхідне», - зауважив Олексій Шекета.

Олексій Михайлович повідомив, що «Житомиробленерго» працює адресно з військовими частинами.

«Скажу про перші дні війни. Одразу перерахували 5 млн грн, придбали безпілотники, тепловізори. Якщо мова про авто, то тут сума коливається до 20 млн грн. Сьогодні є новий проєкт, про який обов’язково розповімо незабаром. Проходять певні випробування і чекаємо остаточного вердикту від військових, щоб все підійшло», - Олексій Михайлович покладає великі надії на цей проєкт. 

Напередодні, у Всесвітній день вишиванки, команда «Житомиробленерго» подарувала воїнам вишиті сорочки, які зараз знаходяться у військовому госпіталі.

Пресслужба АТ «Житомиробленерго»

Поділитись

Новини по темі: