14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Одинокий батько виховує чотирьох дітей: на Житомирщині привітали родину Журавських

Одинокий батько виховує чотирьох дітей: на Житомирщині привітали родину Журавських

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 14 червня, 2024 14:37

Вже шість років постіль у третю неділю червня в Україні відзначають День батька. 

Сьогодні, 14 червня, представники Департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної військової адміністрації з нагоди свята вручили цінні подарунки від Гуманітарного хабу “Житомир” одній із таких сімей. 

Юрій Журавський є батьком чотирьох дітей. Після смерті дружини продовжує виховувати трьох неповнолітніх дітей Миколу (12 років), Марину (11 років) і  Маргариту (9 років)  та підтримує старшу доньку Олесю (20 років).

У 2018 році родина переїхала із с. Курне Пулинської селелищної громади оскільки їхній будинок був в аварійному стані. Наразі сім’я проживає у с. Нова Василівка Березівської сільської ради, де отримали соціальне житло. Діти пішли до місцевої школи у якій проявляють успіхи у навчанні та беруть активну участь у різних освітніх заходах.

"На Житомирщині проживає 87 багатодітних одиноких батьків, які виховують троє і більше неповнолітніх дітей. Вони є справжнім прикладом сили, мужності, відповідальності, честі, гідності, справедливості, доброти і милосердя для підростаючого покоління, тому заслуговують на найбільшу підтримку та особливу повагу", - йдеться в повідомленні.

Фото: Житомирська ОВА

Поділитись

Новини по темі: