22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • На Житомирщині повернули у власність держави діюче сховище місткістю 600 осіб вартістю майже 2 млн грн

На Житомирщині повернули у власність держави діюче сховище місткістю 600 осіб вартістю майже 2 млн грн

  • Фото: прокуратури
  • 12 січня, 2024 11:09

За позовом Бердичівської окружної прокуратури у власність держави  повернуто споруду цивільного захисту площею близько 500 м2, вартістю майже 2 млн грн, що у Бердичеві.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"Прокурори у суді довели, що відкрите акціонерне товариство у 2002 році протиправно зареєструвало за собою право власності на сховище місткістю 600 осіб. Події стосуються періоду корпоратизації державного підприємства, засновником якого було Міністерство економіки України. Тоді,  у 1994 році, захисну споруду було безпідставно передано до статутного капіталу новоствореного відкритого акціонерного товариства. Таким чином порушено вимоги законодавства щодо прямої заборони на вибуття з власності держави об’єктів цивільного захисту, необхідних для забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру", - йдеться в повідомленні.

З метою захисту державних інтересів окружна прокуратура звернулася до суду. Господарський суд Житомирської області визнав вимоги прокуратури щодо витребування сховища з приватної власності обґрунтованими.

Наразі містяни під час повітряних тривог мають можливість користуватися сховищем державної власності.

Поділитись

Новини по темі: