Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • На Житомирщині є не менше півтора десятка пам'ятних знаків та 968 топонімів, пов'язаних із російськими діячами чи Радянським Союзом

На Житомирщині є не менше півтора десятка пам'ятних знаків та 968 топонімів, пов'язаних із російськими діячами чи Радянським Союзом

  • 15 травня, 2022 13:53

Суспільне проводило опитування серед голів громад та житомирян щодо знесення проросійських пам’ятників. Більшість голів громад підтримують дерусифікацію топонімів - 47%. Інші 15% не підтримують.  Цифри ці не остаточні, адже 14 голів громад не надали інформацію.

В рамках марафону команда діджиталу Суспільне.Житомир проводила опитування серед підписників свого Telegram-каналу та учасників Viber-групи Суспільного, запитавши їхню думку щодо того, чи потрібно демонтувати на Житомирщині пам'ятники російським діячам. Більшість житомирян, а саме 52% вважають, що потрібно демонтувати всі пам'ятники.

За результатами опитування,  серед голів громад Житомирщини, участь в якому взяли 52 із 66 очільників громад, на території області є не менше півтора десятка пам'ятних знаків російським діячам.

Серед голів громад, які взяли участь в опитуванні, підтримують процес дерусифікації топонімів 47% від загальної кількості опитаних. 14% – не підтримують, ще 5% – не відповіли на питання.

Поділитись

Новини по темі: