Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Любов сильніша за війну: гвардійці житомирянка та харків'янин одружилися у скайпі

Любов сильніша за війну: гвардійці житомирянка та харків'янин одружилися у скайпі

  • Фото: Національна гвардія України
  • 21 травня, 2022 13:08

Даяна з Житомира на підготовчих курсах у Золочеві познайомилися із Павлом. З того дня вони покохали один одного. Вирішили одружитися онлайн. 

Про це пише національна гвардія України.

Павло, розповів, що покохав свою дружину з першого погляду. Під час підготовки до весілля почалася війна й обоє пішли воювати.

“Зустрілися з Даяною у Золочеві наприкінці листопаду минулого року. У нас виявилось дуже багато спільних тем. Все якось так швидко та сильно завертілось, що під кінець цього навчального курсу [ПР-1 – програма розвитку перша, базова підготовка для рядового складу] у Золочеві, я вже достеменно знав, що ми обов’язково будемо разом. Ми почали готуватися до весілля. Спільно провели відпустку після мого першого року контракту. Я до неї їздив на Різдво. Збирався переводитися до Житомира. Але тут розпочалася війна росії проти України. Проте ми з Даяною хочемо довести, що ми сильніші за неї! Нашій мрії війна не завадить! Для мене дуже важливо підтримувати високий рівень стосунків зі своєю коханою Даяною”, - говорить Павло.

 

Павло та Даяна захищають свою землю у лавах Національної гвардії України. Сьогодні між ними сотні кілометрів, але це їх не зупинило – церемонію провели за допомогою скайпу. За законами воєнного часу, шлюб засвідчив командир частини полковник Олексій Мельник. І хоча наразі відсвяткувати, як планували, молодята не можуть, проте не засмучуються. Кажуть, що відзначатимуть вже разом з перемогою. Подружжя впевнене, що вона вже близько.

Поділитись

Новини по темі: