Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Ями на тротуарах та дорога без асфальту – ремонтні роботи по вулиці Київський призупинені

Ями на тротуарах та дорога без асфальту – ремонтні роботи по вулиці Київський призупинені

  • Фото: Суспільне Житомир
  • 22 червня, 2022 10:30

16 лютого було розпочато капітальний ремонт центральної вулиці Житомира. На жаль, ремонтні роботи довелось призупинити через військові дії на території країни. Працівники встигли зняти верхній шар асфальту на дорозі та перерити пішохідну частину. Наразі поновлювати капітальний ремонт не планується. Для уникнення дискомфорту жителів міста розчистять тротуар та залатають ями на проїжджій частині.

Інформацію надає Суспільне Житомир.

Ями, уламки асфальту, розкидана бруківка та зрізаний шар асфальту – такий вигляд сьогодні має перехрестя Київської з вулицями  Хлібна та Небесної Сотні.  Мешканці скаржаться на незручності та сподіваються на скоре вирішення цієї проблеми.


Житомирською Міською Радою ситуація на вулиці Київська оцінюється як аварійна. Заступник міського голови Олександр Шевчук розповідає, що причиною стали зміни фінансування капітальних видатків під час воєнного стану. На даний момент продовжити роботи неможливо.


«Вулиця Київська має вибоїни, має ями, тому зараз ми поки що силами працівників комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» міської ради ліквідуємо найбільш аварійні ділянки. Ми просто латаємо ями, а капітального ремонту цієї дороги ми робити не можемо. Думаю найближчим часом знайдеться рішення щодо проведення подальших ремонтних робіт на цій ділянці. На даний час тут старий асфальт. Якщо буде розірвано договір з попереднім підрядником, який виконував роботи, то ми повноцінно повернемось до відновлення реконструкції. Знайдемо нову підрядну організацію. Все буде залежати від законодавства», – коментує ситуацію заступник міського голови.

На думку голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечко, питання вирішити можна.


"Згідно із розпорядчими документами, місто може скерувати запит до Кабінету міністрів України про потребу у відновленні комунальних доріг. Обласна військова адміністрація розірве раніше укладений договір з підрядною організацією, а місто за власні гроші добудує. А ми, у свою чергу, розберемося, як ми перезарахуємо гроші, витрачені міським бюджетом на ці цілі", – зазначив голова ОВА.

Поділитись

Новини по темі: