16 липня, 2024
Ми в соцмережах

Як живуть ВПО на Житомирщині перевіряла команда омбудсмена

  • Фото: Офіс омбудсмена
  • 30 квітня, 2024 19:36

Моніторингові візити до місць тимчасового проживання ВПО у Житомирській області провів департамент моніторингу дотримання прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії. Перевірки відбулися 25 та 26 квітня 2024 року. Результати оприлюднили на офіційному сайті.

Так, відвідано місця тимчасового проживання ВПО, що розташовані на базі:

  • житлового будинку комунальної власності віднесеного до фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, на території Брусилівської селищної територіальної громади;
  • приміщення комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Бердичівського району»;
  • гуртожитку Житомирського професійного ліцею;
  • шелтеру Благодійного фонду «Єлеон».

Умови проживання у зазначених МТП є задовільними. У приміщеннях дотримано правил пожежної безпеки, наявні кухні, побутова техніка для приготування їжі та пральні машини для прасування одягу, а ВПО проживають на безоплатній основі.  

Водночас, наявна потреба у проведенні ремонтних робіт в кімнатах та місцях загального користування у МТП на базі КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району».

Окрім того, необхідно облаштувати укриття у МТП розташованих в будинку комунальної власності та шелтері Благодійного фонду «Єлеон».

За результатами моніторингових візитів будуть складені звіти, а також надані рекомендації щодо сприяння в усуненні виявлених проблем.

Поділитись

Новини по темі: