18 травня, 2024
Ми в соцмережах

Як відновити ефективну роботу після свят

  • Фото: ілюстративне
  • 2 січня, 2023 14:00

Прийти до тями та відновити активну працю після свят завжди важко. Щоб мінімізувати стрес та отримати максимальну користь від своєї праці, варто скористатись порадами психологів.

Не варто вимагати від себе занадто багато

Багато хто з початком нового року вирішує різко змінити роками напрацьовані звички, випробовуючи своє сумління та засмучуючись через недостатньо високий результат. Варто поступово адаптуватись до нової дієти, намагатись раніше лягати спати та не виконувати сто завдань одночасно.

Починаємо з найпростішого

Краще почати з виконання невеликих завдань. Можна взятися за справи, які не були завершені в кінці року. Варто навести лад на робочому місці, налаштуватись на працю, систематизувати документи. Перш ніж почати роботу у новому році, варто обговорити з колегами план дій на найближчий час.

Відкидаємо страхи геть

Майже кожен з нас після відзначення новорічних свят та збою режиму дня почувається розгубленим. Не варто боятись цього стану та щосили змушувати себе сконцентруватись. Не слід в перший же день після новорічних вихідних вимагати від себе та колег занадто багато, боятись помилок. Адже, велика кількість геніальних винаходів стали наслідком помилки.

Краще прислухатись до організму

Не варто ігнорувати сигнали, які нам дає наше тіло. Краще зменшити кількість жирної та калорійної їжі, споживати більше води, відволікатись періодично від праці. Потрібно збагатити організм вітамінами та продуктами, які покращують утворення серотоніну: курка, горіхи, сир, чорний шоколад, морепродукти. Психологи радять зменшити кількість кави, яка спричиняє підвищення стресу та подразнює шлунок. Також слід зменшити час користування соціальними мережами.

Правильне спілкування

Неформальна атмосфера після свят допоможе колективу зблизитись, проте не всі керівники полюбляють веселі балачки у робочий час. Саме тому краще залишити обмін враженнями та емоціями для перерви або позаробочого часу. Застосувати згуртованість можна під час виконання колективних завдань, розробки планів, вирішення масштабних проблем компанії.

Поділитись

Новини по темі: