10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Як в житомирському Епіцентрі відбувається евакуація під час повітряної тривоги

Як в житомирському Епіцентрі відбувається евакуація під час повітряної тривоги

  • Фото: ілюстративне
  • 4 липня, 2022 19:44

Страшний випадок у Кременчуці ще раз нагадав всім про необхідність слідування правилам воєнного стану. Саме тому службовці ДСНС проводять перевірку торгівельних центрів та магазинів нашого міста.

Як із завданням впорався місцевий Епіцентр розповідає Головне управління ДСНС України у Житомирській області.

Перш за все, варто відмітити, що на території торгівельного центру розміщено всі необхідні вказівки та оголошення про правила поводження персоналу та покупців під час сигналу повітряної тривоги.

Працівниками ДСНС було проведено навчальну тривогу, яка показала організованість процесу та поводження громадян у такій ситуації. Після оголошення сигналу тривоги з гучномовців магазину, персонал та відвідувачі почали покидати заклад і рухались у напрямку сховища.

«Порядок дії населення визначено та попередньо доведено через всі можливі ЗМІ. Почувши сигнал повітряної тривоги, люди, як ми сьогодні побачили, обов’язково покидають приміщення без метушні та паніки. Вони виходять в безпечне місце», – коментує подію Михайло Панченко, заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту.

На базі торгівельного центру Епіцентр було проведено тренування, яке показало, що є навчений персонал, який допомагає та направляє відвідувачів у потрібному напрямку. Сховище чи захисна споруда приміщення повинна бути визначена заздалегідь. Люди повинні знати де знаходиться укриття та організовано направлятись до нього під час оголошення сигналу тривоги.

«На жаль, ми вже маємо таку практику, оскільки тривоги у нашому місті є частим явищем. Одним з найпростіших способів убезпечити своє життя є спускання до підвального приміщення. Наша служба спостерігала за порядком дій керівництва об’єкту та працюючого персоналу. В цілому результат задовільний», – говорить Михайло Панченко.

Поділитись

Новини по темі: