14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • 5 років позбавлення волі з відтермінуванням – вирок Роману Кучеру за несанкціоноване поширення інформації

5 років позбавлення волі з відтермінуванням – вирок Роману Кучеру за несанкціоноване поширення інформації

  • Фото: 20 хвилин
  • 20 червня, 2024 19:33

Роману Кучеру присудили п'ять років позбавлення волі з відтермінуванням покарання на два роки. У Корольовському районному суді міста Житомира оголосили вирок по справі Романа Кучера. Про це повідомляє видання 20 хвилин

Також Роман Кучер повинен сплатити біля 9 тис. грн в дохід держави. У нього конфісковано телефон, з якого було зроблено публікацію в Фейсбуці. Ноутбук повернуто Кучеру та знято арешт з його майна.

Сьогодні Корольовський районний й суд присудив мені 5 років позбавлення волі. З відтермінуванням на два. Що це означає? Це означає, що два роки я повинен вести себе дуже чемно, в наших правових умовах і мене тоді не посадять”, - прокоментував Роман Кучер на своїй сторінці у фейсбук. 

Як повідомляло видання “20 хвилин” у матеріалах із судового процесу, Романа Кучера обвинувачували за статтею Кримінального кодексу «Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння, боєприпасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до ЗУ військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану».  

Головний свідок – житомирський міський голова Сергій Сухомлин - так жодного разу не з’явився до суду, хоч прокуратура також заявила його як свідка і навіть суд кілька разів робив виклик.

20 хвилин повідомляє, що адвокат обвинуваченого Олександр Вірьовкін і сам Роман Кучер заперечували будь-які звинувачення, посилаючись на те, що всю інформацію для свого посту в Фейсбуці Роман отримав з відкритих джерел. Більш того, сторона захисту зазначила, що сам Сергій Сухомлин разом з іншими керівниками міста та області проводив відеоконференції та брифінги на фоні будівлі Житомирської міської ради, що взагалі нівелює будь-які обвинувачення в злочині.

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку.

Поділитись

Новини по темі: