16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • 35 літрів цінної донорської крові: лісівники Житомирщини колективно долучились до важливої ініціативи

35 літрів цінної донорської крові: лісівники Житомирщини колективно долучились до важливої ініціативи

  • Фото: ДП "Ліси України"
  • 14 червня, 2024 10:06

У Всесвітній день донора крові лісівники ДП «Ліси України» з Житомирщини долучилися до важливої ініціативи – здачі крові для потреб лікарень і військових госпіталів.

Про це 14 червня інформує Столичний лісовий офіс.

Загалом 78 лісівників стали донорами під час акції.

"Завдяки їхнім зусиллям вдалося зібрати 35 літрів цінної донорської крові. Для порівняння, під час однієї операції пацієнту може знадобитися до 4 літрів крові. Медичні фахівці підтверджують, що кожен донор фактично може врятувати до 3 людських життів. Донорська кров необхідна для порятунку життів поранених воїнів та жителів громад. Частину зібраного об'єму вже незабаром буде передано до військових шпиталів, де проходять лікування наші захисники. Решта поповнить банки резервної крові для невідкладних потреб місцевих лікарень", - йдеться в повідомленні.

На прикладі Житомирського обласного центру крові лише від початку цього року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, витрати резервного банку крові суттєво збільшилися. Тому лісівники Столичного лісового офісу своїм прикладом показують, наскільки важливо не стояти осторонь, а докладати максимум зусиль задля спільної перемоги.

Фото: ДП "Ліси України"

Нагадаємо, що Донація рятує: у Житомирі стартує акція заохочення донорства крові.

Поділитись

Новини по темі: