29 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У Житомирській обласній дитячій лікарні відкрили оновлений центр гострої травми. ФОТО

У Житомирській обласній дитячій лікарні відкрили оновлений центр гострої травми. ФОТО

  • 20 січня, 2022 17:13
  • 2
У Житомирській обласній дитячій лікарні після капітального ремонту відкрили центр по наданню допомоги дітям з гострою травмою. 

На ремонт та закупівлю необхідного обладнання з обласного бюджету виділили понад 13 млн грн, інформує обласна рада.

За словами керівника центру Олени Ностопирьової, у лікарні він існує з 2005 року, однак працювали фахівці у обмежених умовах. 
 

«Це перший такий центр в Україні для надання допомоги дітям з травмами будь-якої локалізації. Раніше діти приймалися в травмпункті з травмами опорно-рухового апарату, діти з нейрохірургічною та офтальмологічною травмою приймалися в Обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського. Для створення такого центру нас спонукало бажання, щоб дітям надавалась така допомога в дитячому закладі, де є фахівці різних спеціальностей. І наразі ми надаємо допомогу як дітям з травмами опорно-рухового апарату, так і з офтальмологічними, нейрохірургічними та травмами отриманими внаслідок ДТП. До реконструкції наш Центр був маленький, система вентиляції потребувала ремонту, була маленька оглядова і маленький коридор, що доставляло дискомфорт при великому одночасному напливі пацієнтів», - зазначила керівник центру.


Після реконструкції в центрі з’явились окрема офтальмологічна оглядова, нейрохірургічна оглядова, ординаторська, велика операційна з сучасним мобільним операційним столом, а також сучасний рентген-кабінет з обладнанням, яке прискорює процес огляду та діагностики.

Щодня до Центру гострої травми в обласній дитячій лікарні звертаються близько 20 пацієнтів.Фото: обласна рада
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Роман Мудрак
21 січня, 2022 6:58:57

Головне, щоб було там кому працювати.

vetoni pewpew
15 лютого, 2022 17:49:12

Комент

vetoni pewpew
15 лютого, 2022 17:49:26

1

isabella ahha
25 січня, 2022 12:39:39

Яка чудова і надихаюча історія! Я була заміжня сім років без дитини, тому мій чоловік почав вести себе дивно, останнім часом повертався додому і більше не проводив зі мною час і сказав, що хоче розлучення. Тому я стала дуже сумною і загубилася в житті, тому що лікар сказав мені, що немає способу завагітніти, це дійсно робить життя мені нещасним. поки я не натрапив на друга, який розповів мені про DR ALABA з Інтернету, як він допоміг багатьом жінкам з подібними проблемами, через які я переживаю, тож я зв'язався з ним за адресою: (dralaba3000@gmail.com) і пояснив йому, він мені все розповів його потрібно було надати, перш ніж він міг накласти заклинання на возз’єднання, щоб повернути мого чоловіка, що я і зробила, і він послав потужну молитву, яку я мала вимовити посеред ночі, коли чинив заклинання кохання. Через 24 години мій єдиний чоловік повернувся до мене і вибачився за все, що він зробив, і сказав, що він повністю готовий підтримати мене у всьому, що я хочу, швидко зателефонуйте Д-ру Алабі і розкажіть йому, що там відбувається. Він також приготував і надіслав мені трав’яний засіб, який, за його словами, вилікує будь-яку небажану хворобу чи інфекцію, які завадили мені завагітніти, а потім проінструктував мене, як використовувати його до зустрічі з чоловіком. Ось після використання цієї місцевої трави та кореня, через кілька тижнів я почала відчувати ознаки вагітності по всьому тілу, я була дійсно вагітна, і я щойно народила хлопчика в 1 місяць. Я присягаю, що весь світ дізнається про Д-ра Алабу за те, що він врятував мої стосунки, і який також дає мені дітей, яких я можу з гордістю називати своїми сьогодні. Для будь-якої жінки, яка вважає це неможливим, ось нагода посміхнутися і принести щастя своїй родині, будь ласка, зв’яжіться з DR ALABA електронною поштою: (dralaba3000@gmail.com). Або WhatsApp/Viber його за номером +1(425) 477-2744, Дійсно, він Бог посланий, щоб принести втрачених коханців і принести вам щастя..