Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Суд виніс вирок жителю Житомирської області, який катував живе порося газовим пальником

Суд виніс вирок жителю Житомирської області, який катував живе порося газовим пальником

  • 15 грудня, 2021 9:56
Суд виніс вирок жителю Житомирської області, який закатував порося: за допомогою газового пальника чоловік смалив його живцем, через що порося загинуло. 

За жорстоке поводження з твариною молодого чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки, передає Житомир інфо.

Вирок щодо вказаного кримінального правопорушення 9 грудня 2021 року виніс Малинський районний суд Житомирської області. У Єдиному державному реєстрі судових рішень вирок оприлюднили 13 грудня. Сама ж подія трапилася 14 грудня 2019 року. 

Чоловік разом з неповнолітнім товаришем, перебуваючи на території пилорами (колишнього колгоспу), «вирішив умертвити» порося в’єтнамської породи. Для цього скористався газовим пальником. Ним обвинувачений взявся смалити порося, що і призвело до загибелі тварини. Увесь процес на телефон фільмував неповнолітній товариш чоловіка (відносно неповнолітнього провадження зупинене). 

Потім він, неповнолітній, оприлюднив відеозапис на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Відео було у загальному доступі, тож набуло значного поширення та викликало суспільний резонанс.

 

Скріншот з вироку Малинського районного суду


У матеріалах суду детально описано зміст відео.
 

«На цьому відео зафіксовано, як на землі лежить в’єтнамське порося чорного кольору, а особа чоловічої статі, яка одягнена в темно-синю куртку та чорні штани, обпалює шерсть та рило поросяти, що ворушиться, газовим пальником, утримуючи при цьому тварину лівою ногою», – зазначено у вироку.
Обвинувачений підтвердив, що саме він є тією особою, яка на відеозаписі обпалює живе порося газовим пальником.

Проаналізувавши докази, суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні злочину та призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки.
Поділитись

Новини по темі: