Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Малюнок 8-річної житомирянки прикрасить ракету, яку запустять у космос в 2023 році. ФОТО

Малюнок 8-річної житомирянки прикрасить ракету, яку запустять у космос в 2023 році. ФОТО

  • 19 листопада, 2021 8:58
Восьмирічна житомирянка Ярина Закалюжна перемогла у міжнародному конкурсі малюнків "Juice up your rocket! Art competition", який організувало Європейське космічне агентство. 

Тепер її малюнок планети Юпітер нанесуть на космічну ракету "Arian-5", запуск якої відбудеться в 2023 році, інформує "Суспільне".

Участь у міжнародному конкурсі малюнків узяли 2600 дітей з 63 країн світу. Фіналістами стали 12 художників з Італії, Шрі-Ланки, Іспанії, Німеччини, Словаччини, Швейцарії, Естонії, Угорщини, Ізраїлю, Сальвадору, Франції та Великобританії, але переміг саме малюнок житомирянки Ярини Закалюжної.
 

"На малюнку зображено, як планета Земля передає Юпітеру корабель, який буде її досліджувати, а його супутники дивляться, що відбувається. Один супутник дуже злякався, другий – здивувався, а третій – заснув", – сказала Ярина Закалюжна.
Космічна ракета "Arian-5", на якій зобразять малюнок житомирянки, в 2023 році має запустити в космос апарат для вивчення Юпітера.

Для того, щоб вигадати ідею малюнка та зобразити її на папері, Ярині знадобилося два дні.

"Я дуже щаслива і рада, що перемогла. І водночас дуже здивована, і злякана. Коли про перемогу дізналися всі мої друзі, то почали мене обіймати і вітати", – розповіла Ярина.

Якщо епідеміологічна ситуація у світі покращиться, то в 2023 році Ярина разом із батьками зможе відвідати Францію та бути присутньою на запуску космічної ракети "Arian-5".

Фото: Суспільне
Поділитись

Новини по темі: