Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Житомирянин заявив, що знайшов в ковбасі щурячі лапи: виробник відреагував і пригрозив поліцією. ВІДЕО

Житомирянин заявив, що знайшов в ковбасі щурячі лапи: виробник відреагував і пригрозив поліцією. ВІДЕО

  • 20 травня, 2021 8:45
Чоловік з Житомира придбав ковбасу одеського м'ясокомбінату "Гармаш" і заявив, що знайшов в м'ясному виробі фрагменти тіла щура. Про це користувач на ім'я Олег Гаврилов у вівторок, 18 травня, розповів на своїй сторінці у Facebook

Він зазначив, що ковбасу купив у магазині, але не вказав, у якому саме. Чоловік додав, що на перший погляд товар здався абсолютно нормальним, а неприємну знахідку він виявив, розрізавши ковбасу. Він пообіцяв притягнути винуватців до відповідальності.
 

"Я військовий, бачив у своєму житті багато чого, повірте мені, але ковбасу з щурячими лапами – вперше таке бачу! Нас на фронті таким не кормили, я вам клянусь. Я просто шокований, це ж за кого вони нас мають?" – обурився громадянин.

Відео містить ненормативну лексику! 18+

Деякі коментатори у соцмережі погодилися з його точкою зору, а от дехто заявив, що цей пост нібито написаний на замовлення конкурентів м'ясокомбінату "Гармаш", а фото та відео – підробка.Як повідомляє Обозреватель, на скандал відреагували й представники фірми. Вони зазначили, що ані Гаврилов, ані інші люди, які публікували схожі дописи, не звернулися до м'ясокомбінату чи державних органів для проведення перевірки.
 

"Вами займається кіберполіція. І ми вас усіх обов'язково знайдемо. Справа просто часу. А прикриватися формою наших захисників, це вже взагалі", – вказано в повідомленні.
Компанія також опублікувала посилання на ролик, де йдеться про те, що таку інформацію про продукцію поширюють конкуренти.
Поділитись

Новини по темі: