Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • «Якщо кидати шприци в людей, випадкових попадань буде більше» - Матвій Хренов про перебіг вакцинації в Житомирі

«Якщо кидати шприци в людей, випадкових попадань буде більше» - Матвій Хренов про перебіг вакцинації в Житомирі

  • 7 березня, 2021 14:24
Ексзаступник мера Житомира Матвій Хренов, колишній радник міністра охорони здоров’я, розкритикував місцеву владу за імітацію кампанії по масовій вакцинації в Житомирський області.

На думку фахівця, МОЗ провалив компанію із популяризації, та досі не дозволили вакцінувати людей не із першоії черги. Про це він написав на своїй сторінці в фейсбук.
 

Кожного разу я думаю: все про вакцінацію більше не буду, але ні.... не виходить. Я не перестаю дивуватись!

Нагадаю. Житомирська область в червноній зоні. І було зроблено вчора 40 вакцин. Якщо їхати на машині і кидати шприци в людей, випадкових попадань буде більше (вибачте за порівняння). 

А знаете чому так?

В Житомирський області лише декілька бригад (ну можливо дві але це не точно) які пройшли навчання! І навіть ті хто пройшов навчання на Файзер не підходять. Тобто, вони вчать людей робити вакцину (хоча є купа людей — які це вміють робити). 

По друге — МОЗ провалив компанію із популяризації. 

По третє — досі не дозволили вакцінувати людей не із першоії черги. Хоча чітко видно, що охочих не так багато. І потрібно дати можливість тим хто хоче. 

Так буває. Коли імітація (навіть не процес), важливіша за результат. Всіх хто це таке робить — це злочинна халатність. Я не знаю, як це назвати по іншому. 

Нагадаю. Житомирська область отримали більше 17 000 доз вакцини. З такими темпами, будемо робити 425 днів. Молодці!


Поділитись

Новини по темі: