Ми в соцмережах

За крок до локдауну. Житомир можуть перевести у «червону» зону

  • 27 лютого, 2021 22:45
Житомирську область найближчими днями можуть перевести в "червоний" рівень епідемічної небезпеки, та ввести повний жорсткий локдаун.
 
Про це сьогодні повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко у Facebook.
 
"Варто відмітити, що Житомирська, а також Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Луганська та Тернопільські області перебувають в помаранчевому рівні епідемічної небезпеки.
 
Тобто ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені в "червоний" рівень".
 
Ляшко нагадав, що, за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, з 1 березня Чернівецька область перебуватиме у "червоному" рівні епідемічної небезпеки, і на території області діятимуть обмеження, які діяли в країні під час жорсткого зимового карантину.
 
"Червоний" рівень запроваджується, коли рівень госпіталізацій протягом останніх 3 днів на 100 тисяч населення перевищує цільовий показник у 60 осіб на 100 тисяч населення або коефіцієнт виявлення випадків інфікування протягом останніх 7 днів перевищує цільовий показник у 20%.
 
Ляшко зазначив, що тижневі темпи зростання кількості пацієнтів у "ковідних" лікарнях пришвидшилися з 15% до 25%. Щодня в ці лікарні госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують. Середня зайнятість усіх типів ліжок "ковідних" лікарень у Чернівецькій області складає 60%.

Поділитись

Новини по темі: