Перш ніж прихистити тварину в себе, в університеті зважили усі "за" і "проти".
"Одним із "проти" було те, що зоозахисники будуть звинувачувати нас у тому, що ми утримуємо дику тварину. Але я думаю, що завдяки телебаченню та соцмережам, оце "проти" – відпадає, тому що ми зробили добру справу – прихистили дику тваринку, яка не може жити у дикій природі. Сподіваємося, що принаймні чверть століття, адже саме стільки можуть жити козулі в неволі, вона радуватиме відвідувачів нашої контактної ферми", – розповіла заступниця декана з навчальної роботи технологічного факультету Поліського національного університету Діна Лісогурська.
Завідувач лабораторії тваринництва Поліського національного університету Володимир Ткачук каже, що у контактному зоопарку наразі знаходиться семеро свійських кіз, але жити разом з козулею Масею вони не можуть.
"Вольєр окремий. У ньому підстилка з соломи, миска з водою. Воду будемо міняти постійно. Ми її наразі підігріваємо, оскільки мінусова температура. Також тут розташована годівниця для грубих кормів, переважно для сіна. Ці умови придатні для перебування дикої козулі", – зазначив чоловік.
Нагадаємо, 3 січня житомирянка по дорозі на роботу знайшла біля залізничного вокзалу молоду козулю.