21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У Житомирі депутати та підприємці придбали медикам «швидкої» засоби захисту. ФОТО

У Житомирі депутати та підприємці придбали медикам «швидкої» засоби захисту. ФОТО

  • 25 березня, 2020 11:48
  • 1905
Депутати Житомирської міської ради передали Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф засоби індивідуального захисту. Захисні костюми та маски для медичної установи привезли депутати Юрій Мойсеєв та Олександр Ракович.
 

«Працівники швидкої допомоги є першими, хто контактує з людьми,  у яких є підозра на COVID – 19. Наша допомога і підтримка необхідна їм першочергово. Депутати Житомирської міської ради сьогодні не тільки передають працівникам швидкої засоби захисту, а й надали картки для проїзду у міському громадському транспорті. Забезпечення належних умов для роботи медичних працівників сьогодні – це наша безпека та здоров’я завтра», - зазначив Юрій Мойсеєв.


Також медичному персоналу були надані  транспортні картки, завдяки яким працівники швидкої зможуть користуватися міським громадським транспортом.
 

«Просимо усіх дотримуватися правил самоізоляції та карантину. Залишаючись вдома, ви зупиняєте розповсюдження вірусу. Якщо відчуваєте симптоми – телефонуйте 103, викликайте бригаду екстреної медичної допомоги. Лікарі готові надавати допомогу. Дякую міській владі за підтримку, лише об’єднавши наші зусилля ми переможемо вірус», – наголосила в.о. директора Центру Світлана Мошківська.


У коментарі сайту Житомир інфо Мойсеєв розповів, що засоби захисту та транспортні картки були придбані не за бюджетні кошти.
 

«Ми з Олександром Раковичем придбали це за власні кошти, також долучилися місцеві підприємці-будівельники. Медикам «швидкої» ми передали 50 карток, які поповнили на 100 грн кожну, дві упаковки масок, по 200 штук кожна, й 50 комплектів захисних костюмів», - сказав Юрій Мойсеєв.


Він зауважив, що «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» є комунальним закладом Житомирської обласної ради, кошти з міського бюджету на його підтримку спрямувати можна лише за рахунок субвенції, тому депутати вирішили діяти таким шляхом.

Поділитись

Новини по темі: