17 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • «Укравтодор» запустив інтерактивну мапу: там можна поскаржитися на стан доріг

«Укравтодор» запустив інтерактивну мапу: там можна поскаржитися на стан доріг

  • 28 лютого, 2020 9:48
  • 525
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) запустило онлайн-карту, на якій зібрано всю інформацію про проведення ремонтів доріг, заплановані ремонти та перекриття доріг у зв'язку з ними. 

Крім цього, безпосередньо на самій карті існує модуль для звернення, за допомогою якого можна поскаржитися на поганий стан дороги.
 

«Громадянин їде автомобільною дорогою – у процесі руху у нього виникають питання. Наприклад, відсутнє освітлення, сміття на узбіччі, вибоїна, перешкода руху тощо. Тепер він має можливість з допомогою браузера напряму звертатися до Укравтодору. Звернення потрапить до диспетчера, а громадянин надалі зможе відстежувати статус його опрацювання і виконання», – повідомив директор Укрдорзв'язку Вадим Горюшко.


Як повідомляють в Укравтодорі, нову мапу розробили також для того, аби слідкувати за роботою підрядників, що роблять ремонти та будівництво автошляхів.
 

«Громадяни можуть отримувати об’єктивну й актуальну інформацію щодо стану проїзду (ремонтів, ДТП, перекриття руху, ускладнення руху), про об’єкти придорожнього сервісу, розташування паркінгів та аварійно-небезпечних ділянок, погодних умов на дорогах тощо», – пояснюють у пресслужбі відомства.


Дані про стан доріг карта отримує від Гідрометцентру, системи зважування машин у русі (Weigh-in-motion), дорожніх камер, сканерів, а також низки мобільних додатків, з якими Укравтодор уклав співпрацю. Серед них – Waze, Bolt, Uber, «Дія» тощо.

Карта наразі працює з браузера, її можна знайти за посиланням.
Поділитись

Новини по темі: