З цього питання на черговій сесії міської ради 17 вересня виступила представниця батьківської ради гімназії, повідомляє Житомир інфо.
«Там треба відремонтувати другий поверх, перекриття і дах. Поки це будівництво буде, то нам нема де навчатися», - наголосила представниця батьківської ради.
Мер Сергій Сухомлин зауважив, що реконструкція аварійної будівлі потребує значних коштів.
«Для того, щоб відремонтувати старе приміщення, треба повністю зняти дах, зняти перекриття, посилити фундаменти. Це, фактично, розібрати школу й побудувати нову. Сьогодні на сесії якраз будемо розглядати питання будівництва 23-ї школи, тендер вже відбувся», - пояснив Сергій Сухомлин.
Голова гуманітарної комісії Наталія Леонченко наголосила, що навчання в гімназії зараз йде в три зміни, перерви скорочені до 5 хвилин, школа перенавантажена, діти втомлені, деякі класи навчаються по суботах.
«Сьогодні батьківська рада звертається до нас, щоб ми вивчили питання можливості відновити навчання в старій школі. Після того, як є акт про визнання будівлі аварійною, то треба замовляти нову експертизу щодо відновлення будівлі. І це не секрет, що ця будівля адміністрацією гімназії використовується вже сьогодні – на першому поверсі там йде навчальний процес», - сказала Леонченко.
Мер доручив начальнику управління капітального будівництва терміново прорахувати вартість будівельної експертизи щодо реконструкції старого корпусу і, можливо, під час розгляду питання будівництва нового корпусу будуть виділені кошти на цю експертизу.
Як повідомляв «Журнал Житомира», в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Для вирішення проблеми у міській раді було скликано робочу групу до якої увійшли депутати, працівники виконавчих органів міської ради. Після вивчення питання, робочою групою було прийнято рішення не реконструювати старе приміщення, якому вже майже 100 років, а збудувати повністю новий шкільний корпус.