19 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У Житомирі чоловік погрожував розбити скриньки, бо йому не дали проголосувати без паспорта. ВІДЕО

У Житомирі чоловік погрожував розбити скриньки, бо йому не дали проголосувати без паспорта. ВІДЕО

  • 22 квітня, 2019 8:48
  • 672
У Житомирі 21 квітня на дільниці №181404, яка знаходиться на Київському шосе в фойє інституту сільського господарства «Полісся», чоловік сварився з членами ДВК та погрожував побити скриньки, бо йому не дали проголосувати без паспорта.

Про це повідомляє Житомир інфо з посиланням на голову ДВК Тамару Подлесну.
 

«Прийшов виборець і хотів проголосувати за закордонним паспортом і у нього була ксерокопія українського паспорта, йому не дозволили і він почав обурюватися. Я попросила його підійти до мене, набрала юриста і на голосному зв’язку дала йому послухати коментар з цього приводу, але його це не задовольнило. Чоловік пішов і повернувся десь через годину з металевою трубою й пішов до скриньок. Він казав, що не хотів їх розбивати, а просто хотів привернути увагу. Я знову передзвонила до юриста, показала цьому чоловікові закон про вибори, але він на це не реагував і весь час рипався до скриньок. І поліцейський, який чергував на дільниці, мусив викликати наряд поліції і чоловіка забрали патрульні. Це було десь після 19:00», - розповіла голова дільничної комісії.


У поліції підтвердили інформацію про конфлікт на дільниці за участю чоловіка, якому не дали проголосувати через відсутність посвідчення особи.

«Це громадянин 1951 р.н., житель Житомира, який намагався проголосувати за копією паспорта. Коли йому почали відмовляти, роз’яснювати, що це не можливо, він вчинив конфлікт», - розповіла речниця ГУНП Алла Ващенко.
 
Поділитись

Новини по темі: