14 серпня, 2022
Ми в соцмережах

14 лютого відбудеться суд у справі Дарниці Макарчук

  • 4 лютого, 2019 16:18
  • 1

14 лютого 2019 року о 10-00 годині у Апеляційному суді Житомирської області, головуюча суддя Талько Оксана Борисівна та суддя Григорусь Наталя Йосипівна будуть розглядати справу щодо повернення малолітньої Даринки з рідної родини Макарчуків у дитячий будинок сімейного типу Коберник та Круглової.

Вихователь дитячого будинку сімейного типу Коберник подала до суду позов щоб відсудити малолітню Даринку Макарчук у рідних батьків та забрати дитину у будинок сімейного типу.

Родина Макарчук є багатодітною. Батько, мати, бабуся та  четверо дітей проживають у селі Листвин Овруцького району.

Малолітня Даринка Макарчук перебувала у будинку сімейного типу Коберник та Круглова з дворічного віку. При народженні лікарі пошкодили дитину. Служба з піклування дітей зобов’язалась повернути здоров’я дівчинці за умови, що батьки тимчасово віддадуть дитину у новостворений будинок сімейного типу. Родина Макарчук погодилась на це. Але батьки через суд забрали Даринку тому, що у будинку сімейного типу Коберник та Круглова грубо порушувались права дітей, навіть вихователі залишили дітей у небезпеці – одних на ніч без догляду дорослих.

Запрошуємо небайдужих людей захистити сімейні цінності, а саме родину Макарчуків від свавілля чиновників, та прийти до суду та підтримати родину Макарчуків та маленьку Даринку.


Громадський діяч                                                     Олександр Коцюбко

Журналіст                                                                  Віктор Котенко

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

5 лютого, 2019 10:08:55

Дарниця Макарчук? Ви хоч заголовки  читаєте?