8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • У мерії нагадують, що лічильники газу житомирянам повинні встановлювати безкоштовно

У мерії нагадують, що лічильники газу житомирянам повинні встановлювати безкоштовно

  • 28 грудня, 2018 11:07
Верховний Суд визнав обов’язок газорозподільної організації встановити індивідуальні прилади обліку газу в багатоквартирному будинку за рахунок газорозподільної організації, а не за рахунок побутових споживачів газу.

Відповідний правовий висновок викладений у постанові Верховного Суду від 07.11.18 у справі №214/2435/17, з яким можна ознайомитися за посиланням, інформує Юридичний департамент Житомирської міської ради.

Тобто, у випадку відмови газорозподільної організації (у місті Житомирі це – ПАТ «Житомиргаз») встановити індивідуальний квартирний прилад обліку газу за рахунок газорозподільної організації, доцільним є застосування вказаної правової позиції під час захисту своїх прав у суді.

Згідно з положеннями статті 6 Закону України № 3533-VI «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» газорозподільні підприємства зобов'язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках тільки для приготування їжі – до 1 січня 2021 року.

 
Поділитись

Новини по темі: