3 травня, 2024
  • Житомирське «Полісся» очолило турнірну таблицю після перемоги в Кременчуці

Житомирське «Полісся» очолило турнірну таблицю після перемоги в Кременчуці

• 17 квітня, 2023 11:04

Житомирське «Полісся» у матчі другого туру VBET UA Першої «Чемпіонської» здолав у Кременчуці місцевий «Кремінь» із рахунком 0:2.

За «вовків» вже на 5 хвилині відзначився Пилип Будківський, а на 23 хвилині Василь Грицук реалізував пенальті.

Завдяки цій перемозі «Полісся» очолило турнірну таблицю. В активі житомирян 19 очок.

Турнірна таблиця

«По суті зараз вже — плей-оф. І головне — це результат. В першому таймі команда грала агресивно. Це був наш план і ми домовились з хлопцями. В другому таймі думали продовжити в такому ж темпі, але плей-оф трохи затиснутий. У другому таймі ми зіграли по рахунку. І найголовніше — це результат. Насправді ми не намагались економити сили, бо я бачив очі хлопців і якби потрібно було додати, вони б додали. Але ми несемо відповідальність за результат і не стали ризикувати. Сьогодні в другому таймі у нас був один гострий момент, а в попередній грі — вісім. Але в тій грі результат був поганий. Не моменти красять гру, а все ж результат», — сказав у післяматчевому коментарі головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев, передає клубна пресслужба.